Gdańsk Morena, Magellana
56 000 PLN
Obiekt handlowy na sprzedaż , 10 m2
5 600 PLN /m2
Powierzchnia
10 m2
Liczba pokoi
1
Rok budowy
2015

Dane nieruchomości:

Numer oferty: 848935
Powierzchnia: 10 m2
Liczba pokoi: 1
Rok budowy: 2015
Cena za m2: 5 600 PLN
Cena: 56 000 PLN

Opis nieruchomości:

Mam   do   Srzedania  Food truck MERCEDES
....to genialne rozwiązanie dla pasjonatów gotowania - dla prawdziwych szefów kuchni, którzy uwielbiają dawać ludziom radość, a przy okazji spełniać własne marzenia. To pomysł idealny dla kuchennych indywidualistów, którzy najwyżej cenią sobie pracę we własnym towarzystwie. Nie chcą lub po prostu nie lubią współpracować z całą gromadą personelu. Innym atutem tego typu działalności jest ciągły kontakt z innymi ludźmi. Możliwość wymieniania spostrzeżeń, opinii, dzielenia się swoimi przeżyciami i doświadczeniami. Żadna praca w typowej kuchni, nie wynagrodzi braku bliskich relacji z tymi, których karmisz - dla których gotujesz.

Urządzenia techniczne
W miejscu odpowiedzialnym za przygotowanie i serwowanie jedzenia, nie może zabraknąć odpowiednich urządzeń technicznych, niezbędnych do prawidłowej jego obróbki. Chodzi tutaj przede wszystkim o:

frytkownica wloska,

kuchenka gazowa,

opiekacz,

lodówka,

zamrażarka,

płyta grillow-wloska,

szafy chłodnicze na napoje,

bemary gastronomiczne.

telewizor 

klimatyzacja

podgrzewacz   wody 
itp....


Wskazane wyżej sprzęty pozwolą zarówno wykreować określone potrawy, ale także przechować niezbędne do ich przygotowania składniki.

Okapy i osłony termiczne
Wyposażenie food trucka nie może obejść się bez okapów i osłon termicznych. Pozwalają one na izolację termiczną oraz ogniotrwałą. Za pośrednictwem komina, zamontowanego na dachu pojazdu, odprowadzają one spaliny na zewnątrz. Jak widać, nie warto na nich oszczędzać, ponieważ ich brak lub niespodziewana awaria, praktycznie uniemożliwiają podejmowanie jakichkolwiek działań w restauracji na kółkach.

Odpowiednie moduły socjalne
Co należy rozumieć pod pojęciem "moduły socjalne"? Przede wszystkim systemy skutecznego zasilania food trucka zimną oraz ciepłą wodą. Wyposażenie food trucka to ponadto nierdzewne umywalki, a także automatyka, pozwalająca na to, aby na własną rękę uruchomić pompy wody.

Wysuwane panele gastronomiczne
To kolejny niezwykle istotny element, bez którego dobry food truck nie może się obejść. Pełni on tak naprawdę dwie zasadnicze funkcje: z jednej strony odpowiada za kreatywny i niebanalny design restauracji na kółkach, z drugiej zaś pozwala wygospodarować znacznie większą powierzchnię roboczą, pełniąc przy tym funkcje ergonomiczne.

Własny system zasilania na czele z agregatem prądotwórczym
W sytuacji, kiedy niemożliwe jest podłączenie food trucka do zewnętrznego zasilania, konieczna jest obecność agregatów prądotwórczych lub akumulatorów żelowych. Poziom ich energii adekwatny jest do zapotrzebowania urządzeń znajdujących się wewnątrz food trucka, a wymagających niezbędnego zasilania.

Witryna ekspozycyjna
Sprzęt ten pozwala we właściwy sposób zaprezentować ofertę danego przedsiębiorcy. Zgodnie z przekonaniem opinii publicznej, naprawdę smaczne jest to, co jesteśmy w stanie zjeść już oczami - dlatego witryna ekspozycyjna pełni niezwykle istotną funkcję jako wyposażenie food trucka.
po  odbiorach  sanepidu  - gotowy   do  pracy !!

zapraszam   na   prezentacje    7   DNI   W  TYGODNIU   512-072-052

Skontaktuj się z agentem :
Dariusz Jablonski

Telefon : +48512072052

D.Jablonski@RealEstateAgency24.eu


Lokalizacja: