Finanse

Niezależnie od tego, czy jesteś kupującym po raz pierwszy, czy też osobą, która chce przebudować swoją obecną nieruchomość, Real Estate Agency 24 może zapewnić dostęp do najlepszych na rynku USLUG finansowych.

Niezależnie od okoliczności, znalezienie odpowiednich rozwiązań finansowych do zakupu nieruchomości jest niezbędne i czasami może okazać się stresującym i czasochłonnym doświadczeniem.

Nasza oferta oparta jest na pięciu liniach biznesowych, w skład których wchodzą takie produkty jak: kredyty hipoteczne i gotówkowe, kredyty firmowe, leasing oraz ubezpieczenia. Współpracujemy z ponad 35 instytucjami finansowymi, w tym 26 bankami oferującymi kredyty hipoteczne. Szeroka oferta pozwala na dostosowanie odpowiedniego rozwiązania finansowego, niezależnie od sytuacji, w której aktualnie znajduje się klient oraz umożliwia dywersyfikację ryzyka związanego z przyznaniem kredytu hipotecznego. W sytuacji spadku zdolności kredytowej klienta i trudniej dostępnych kredytów hipotecznych, kluczowe jest znalezienie rozwiązań pozwalających na pomyślne sfinalizowanie sprawy.

Powodzenie każdego przedsięwzięcia zależy od rzetelności, profesjonalizmu i wysokiej jakości usług oferowanych Klientom. Wiemy jak wielkie znaczenie w budowaniu sukcesu mają niezawodni i godni zaufania Partnerzy dlatego pragniemy stać się jednym z nich. Nasze doświadczenie oraz szeroki wachlarz produktów finansowych sprawiają, że zastosowane przez nas, często niestandardowe, rozwiązania, mają znaczący wpływ na strategię oraz czas działania. Dlatego też stworzyliśmy specjalnie dla Państwa ofertę, dzięki której Klienci zyskają atrakcyjny i oszczędny kredyt. Unikalność Naszej oferty wynika ze zmniejszonych kosztów kredytu, przyspieszonego procesu kredytowego i innowacyjnego podejścia do obsługi klienta. Tak skonstruowana propozycja jest gwarantem jakości usług oraz skuteczności działania.

Istnieje wiele instytucji kredytowych i firm oferujących usługi finansowe i tysiące produktów hipotecznych, z których każdy ma inne cechy, zalety i stawki. Niezależnie od tego, czy szukasz hipoteki o stałym oprocentowaniu lub produktu tylko odsetkowego, kupna do zawarcia umowy czy pożyczki pomostowej, możemy przeprowadzić Cię przez ten labirynt i pomóc w uzyskaniu kredytu hipotecznego odpowiedniego dla Ciebie. R.E.A24 moze pomóc w rozwiązaniu tych problemów za pomocą specjalistycznych porad dotyczących finansowania nieruchomości. Możemy zapewnić dostęp do szerokiej gamy pożyczek i rozwiązań finansowych dostosowanych do Twoich potrzeb. Nasi doradcy finansowi zapewnią profesjonalne wskazówki dotyczące produktów, które są najbardziej odpowiednie dla Twoich wymagań.

Zespół Real Estate Agency24 sp. z o.o odzial w Polsce posiada doskonałą wiedzę na temat sektora finansowego, uzyskaną dzięki istniejącym relacjom i powiązaniom ze specjalistycznymi i tradycyjnymi kredytodawcami, a także bankami prywatnymiw Polsce i Wielkiej Brytani.

Zadzwon Teraz INFOLINIA 7 dni w TYGODNIU OD 8-21 CZEKAMY NA PANSTWA TELEFONY!

+48 512-072-052

 

 

Uslugi finansowe w Real Estate Agency24 obejmuja:

Zakup mieszkaniowy

Zakup inwestycyjny

Zakup od developera

Finansowanie komercyjne

Zabezpieczone pożyczki

Inwestycje i kredyty hipoteczne / spłaty

W celu omówienia potrzeb związanych z finansowaniem nieruchomości, skontaktuj się z nami +48 512-072-052